- Liittimet ja kannat
- Antennit ja tarvikkeet
- Autoradiotarvikkeet
- Adapterijohdot
- Autokaiuttimet ja soviterenkaat
- Auton sähkölisätarvikkeet
- Autopistokelaturit ja virtalähteet
- Autoradion ja verhoilun irroitusavaimet
- CD-vaihtajien johdot
- Kaapelit HF Parrot- ja THB-setteihin
- Soitinkehykset
- Autoradioliittimet
- AUX ja bluetooth liitännät
- Multimedia-adapterit
- Radion ja paneelin yhdistävät johdot
- Autokaiutinritilät ja soitinkotelot
- Audio ja videovälijohdot
- Kaapelit
- Kaapelitarvikkeet
- Virtajohdot ja tarvikkeet
- Auton sisusta
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
AUTOKAIUTTIMET - DISKANTTIKAIUTIN - 50MM - 150W - 2÷22000HZ - 4OHM - 92DB
CL-01825TW




Valmistaja CL ITALIA Car audio lisätarvikkeiden tyyppi autokaiuttimet Kaiuttimen laji diskanttikaiutin Kaiuttimen koko 50mm Teho 150W Kaistanleveys 2...22000Hz Impedanssi 4ohm Kaiuttimen syvyys 20mm... Lue lisää
33,23 €(Sis.alv)
26,48 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CL-01825TW
- Paino: 0.18 kg
- Impedanssi: 4ohm
- Kaiuttimen halkaisija: 50mm
- Teho: 150W
- Kaiuttimen herkkyys: 92dB
- Valmistaja: CL ITALIA
- Kaistanleveys: 2...22000Hz
- Car audio lisätarvikkeiden tyyppi: autokaiuttimet
- Kaiuttimen laji: diskanttikaiutin
- Kaiuttimen syvyys: 20mm
- Tilattavissa 1 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | CL ITALIA |
| Car audio lisätarvikkeiden tyyppi | autokaiuttimet |
| Kaiuttimen laji | diskanttikaiutin |
| Kaiuttimen koko | 50mm |
| Teho | 150W |
| Kaistanleveys | 2...22000Hz |
| Impedanssi | 4ohm |
| Kaiuttimen syvyys | 20mm |
| Kaiuttimen herkkyys | 92dB |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 2kpl |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €