Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
ANTENNI - GNSS,GPS - 3DBI - RHCP - MAGNEETTINEN - 25X25MM - PIT: 3M
ATGG4336M-SMA-3



Valmistaja YIC Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille antenni Antennin laji GNSS Antennin laji GPS Antennin energianvahvistus 3dBi Taajuus 1,57542GHz Taajuus 1609,3MHz Kaapelin pituus 3m... Lue lisää
19,08 €(Sis.alv)
15,21 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ATGG4336M-SMA-3
- Paino: 59 g
- Liitin: SMA
- Liitin: uros
- Taajuus: 1609,3MHz
- Taajuus: 1,57542GHz
- Asennus: magneettinen
- Valmistaja: YIC
- Kaapelin pituus: 3m
- Polarisaatio: RHCP
- Antennin laji: GPS
- Antennin laji: GNSS
- Antennin energianvahvistus: 3dBi
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | YIC |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Antennin laji | GNSS |
| Antennin laji | GPS |
| Antennin energianvahvistus | 3dBi |
| Taajuus | 1,57542GHz |
| Taajuus | 1609,3MHz |
| Kaapelin pituus | 3m |
| Liitin | SMA |
| Liitin | uros |
| Asennus | magneettinen |
| Mitat (a x b x c) | 25x25mm |
| Polarisaatio | RHCP |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €