Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. Asennus sisäänrakentamiseen Toimintalämpötila -40...85°C Polarisaatio RHCP Mitat (a x b x c) 50x50x9,3mm Kaapelin pituus 50mm Antennin... Lue lisää
21121,33 €(Sis.alv)
16829,75 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YG0030AA
- Paino: 7 g
- Taajuus: 1,57542GHz
- Taajuus: 1176,45MHz
- Asennus: sisäänrakentamiseen
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: Quectel Wireless Solutions Co. Ltd.
- Kaapelin pituus: 50mm
- Polarisaatio: RHCP
- Antennin laji: GPS
- Antennin laji: GNSS
- Antennin energianvahvistus: 4,1dBi
- Antennin energianvahvistus: 1,05dBi
- Liittimen laji: IPEX
- Liittimen laji: MHF
- Pakkauskoko: 1000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ANTENNI - GNSS,GPS - 1,05DBI,4,1DBI - RHCP - SISÄÄNRAKENTAMISEEN YG0030AA
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. |
| Asennus | sisäänrakentamiseen |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Polarisaatio | RHCP |
| Mitat (a x b x c) | 50x50x9,3mm |
| Kaapelin pituus | 50mm |
| Antennin energianvahvistus | 1,05dBi |
| Antennin energianvahvistus | 4,1dBi |
| Taajuus | 1176,45MHz |
| Taajuus | 1,57542GHz |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Antennin laji | GNSS |
| Antennin laji | GPS |
| Liittimen laji | IPEX |
| Liittimen laji | MHF |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista