Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. Kaapelin pituus 50mm Liittimen laji IPEX Liittimen laji MHF Polarisaatio RHCP Toimintalämpötila -40...85°C Mitat (a x b x c) 18x18x6,3mm Antennin... Lue lisää
4273,39 €(Sis.alv)
3405,09 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YCGO006AA
- Paino: 4.9 g
- Taajuus: 1559...1577MHz
- Asennus: sisäänrakentamiseen
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: Quectel Wireless Solutions Co. Ltd.
- Kaapelin pituus: 50mm
- Polarisaatio: RHCP
- Antennin laji: GNSS
- Antennin energianvahvistus: 2dBi
- Liittimen laji: IPEX
- Liittimen laji: MHF
- Pakkauskoko: 1040 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ANTENNI - GNSS - 2DBI - RHCP - SISÄÄNRAKENTAMISEEN - 18X18X6,3MM YCGO006AA
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. |
| Kaapelin pituus | 50mm |
| Liittimen laji | IPEX |
| Liittimen laji | MHF |
| Polarisaatio | RHCP |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Mitat (a x b x c) | 18x18x6,3mm |
| Antennin energianvahvistus | 2dBi |
| Antennin laji | GNSS |
| Taajuus | 1559...1577MHz |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Asennus | sisäänrakentamiseen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista