Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille antenni Polarisaatio lineaarinen Asennus SMD Toimintalämpötila -40...80°C Mitat (a x b x c) 30x5x5mm... Lue lisää
19215,50 €(Sis.alv)
15311,15 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YC0008AA
- Paino: 25 g
- Taajuus: 1,575GHz
- Taajuus: 1173MHz
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -40...80°C
- Valmistaja: Quectel Wireless Solutions Co. Ltd.
- Polarisaatio: lineaarinen
- Antennin laji: GNSS
- Antennin energianvahvistus: 2dBi
- Pakkauskoko: 4800 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ANTENNI - GNSS - 2DBI - LINEAARINEN - SMD - 30X5X5MM - -40÷80°C YC0008AA
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Polarisaatio | lineaarinen |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Mitat (a x b x c) | 30x5x5mm |
| Antennin energianvahvistus | 2dBi |
| Taajuus | 1173MHz |
| Taajuus | 1,575GHz |
| Antennin laji | GNSS |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista