Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. Kaapelin pituus 50mm Liittimen laji U.FL Polarisaatio lineaarinen Toimintalämpötila -40...85°C Mitat (a x b x c) 38,9x9x0,12mm Antennin... Lue lisää
9283,56 €(Sis.alv)
7397,26 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YF0011AA
- Paino: 0.9 g
- Taajuus: 2,4...2,5GHz
- Taajuus: 5,15...5,85GHz
- Asennus: itseliimautuvan alustan avulla
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: Quectel Wireless Solutions Co. Ltd.
- Kaapelin pituus: 50mm
- Polarisaatio: lineaarinen
- Antennin laji: Bluetooth
- Antennin laji: WiFi
- Antennin energianvahvistus: 7dBi
- Liittimen laji: U.FL
- Pakkauskoko: 3000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ANTENNI - BLUETOOTH,WIFI - 7DBI - LINEAARINEN - 38,9X9X0,12MM - U.FL YF0011AA
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. |
| Kaapelin pituus | 50mm |
| Liittimen laji | U.FL |
| Polarisaatio | lineaarinen |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Mitat (a x b x c) | 38,9x9x0,12mm |
| Antennin energianvahvistus | 7dBi |
| Antennin laji | Bluetooth |
| Antennin laji | WiFi |
| Taajuus | 2,4...2,5GHz |
| Taajuus | 5,15...5,85GHz |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Asennus | itseliimautuvan alustan avulla |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista