Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille antenni Polarisaatio lineaarinen Asennus SMD Toimintalämpötila -40...85°C Mitat (a x b x c) 5x2x1mm... Lue lisää
3006,11 €(Sis.alv)
2395,30 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YC0011AA
- Paino: 0.1 g
- Taajuus: 2,4...2,5GHz
- Taajuus: 5,15...5,85GHz
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: Quectel Wireless Solutions Co. Ltd.
- Polarisaatio: lineaarinen
- Antennin laji: Bluetooth
- Antennin laji: WiFi
- Antennin energianvahvistus: 4dBi
- Pakkauskoko: 3000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ANTENNI - BLUETOOTH,WIFI - 4DBI - LINEAARINEN - SMD - 5X2X1MM - -40÷85°C YC0011AA
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Polarisaatio | lineaarinen |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Mitat (a x b x c) | 5x2x1mm |
| Antennin energianvahvistus | 4dBi |
| Taajuus | 2,4...2,5GHz |
| Taajuus | 5,15...5,85GHz |
| Antennin laji | Bluetooth |
| Antennin laji | WiFi |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista