Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. Liittimen laji SMA Liittimen laji uros Polarisaatio lineaarinen Toimintalämpötila -40...85°C Pituus 52mm Antennin energianvahvistus 1,9dBi Antennin... Lue lisää
3,73 €(Sis.alv)
2,97 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YE0032AA
- Paino: 6.2 g
- Taajuus: 2,4...2,5GHz
- Taajuus: 5,15...5,85GHz
- Asennus: kiertolukittavat
- Asennus: kulmainen
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: Quectel Wireless Solutions Co. Ltd.
- Pituus: 52mm
- Polarisaatio: lineaarinen
- Antennin laji: Bluetooth
- Antennin laji: WiFi
- Antennin energianvahvistus: 1,9dBi
- Liittimen laji: uros
- Liittimen laji: SMA
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. |
| Liittimen laji | SMA |
| Liittimen laji | uros |
| Polarisaatio | lineaarinen |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Pituus | 52mm |
| Antennin energianvahvistus | 1,9dBi |
| Antennin laji | Bluetooth |
| Antennin laji | WiFi |
| Taajuus | 2,4...2,5GHz |
| Taajuus | 5,15...5,85GHz |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Asennus | kiertolukittavat |
| Asennus | kulma |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista