Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
ANTENNI - BLUETOOTH,ISM,WIFI,ZIGBEE - 3,5DBI,4,2DBI - 173MM
2JW0502W-C442W_CU010375



Valmistaja 2J Antennas Kotelon väri valkoinen Liittimen laji RP-SMA Liittimen laji uros Antennin energianvahvistus 3,5dBi Antennin energianvahvistus 4,2dBi Pituus 173mm Antennin laji Bluetooth... Lue lisää
7,86 €(Sis.alv)
6,26 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: W0502WC442WRPSMA
- Paino: 15.3 g
- Taajuus: 4,92GHz...5925MHz
- Taajuus: 2,41...2,49GHz
- Kotelon väri: valkoinen
- Asennus: pystysuora
- Asennus: kiertolukittavat
- Asennus: kulmainen
- Valmistaja: 2J Antennas
- Pituus: 173mm
- Antennin laji: Bluetooth
- Antennin laji: ZigBee
- Antennin laji: WiFi
- Antennin laji: ISM
- Antennin energianvahvistus: 3,5dBi
- Antennin energianvahvistus: 4,2dBi
- Liittimen laji: uros
- Liittimen laji: RP-SMA
- Tilattavissa 29 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | 2J Antennas |
| Kotelon väri | valkoinen |
| Liittimen laji | RP-SMA |
| Liittimen laji | uros |
| Antennin energianvahvistus | 3,5dBi |
| Antennin energianvahvistus | 4,2dBi |
| Pituus | 173mm |
| Antennin laji | Bluetooth |
| Antennin laji | ISM |
| Antennin laji | WiFi |
| Antennin laji | ZigBee |
| Taajuus | 2,41...2,49GHz |
| Taajuus | 4,92GHz...5925MHz |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Asennus | kiertolukittavat |
| Asennus | kulma |
| Asennus | pystysuora |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista