Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
ANTENNI - BEIDOU,GNSS,GPS - 2DBI - RHCP - SISÄÄNRAKENTAMISEEN - IPEX
ATIGGBL52580-100





Valmistaja YIC Toimintalämpötila -40...85°C Mitat (a x b x c) 25x25mm Kaapelin pituus 0,1m Antennin energianvahvistus 2dBi Antennin laji BEIDOU Antennin laji GNSS Antennin laji GPS Taajuus 1176MHz... Lue lisää
29,32 €(Sis.alv)
23,37 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ATIGGBL52580-100
- Paino: 18.5 g
- Liitin: IPEX
- Taajuus: 1561MHz
- Taajuus: 1176MHz
- Taajuus: 1,57542GHz
- Taajuus: 1,602GHz
- Asennus: sisäänrakentamiseen
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: YIC
- Kaapelin pituus: 0,1m
- Polarisaatio: RHCP
- Antennin laji: GPS
- Antennin laji: GNSS
- Antennin laji: BEIDOU
- Antennin energianvahvistus: 2dBi
- Tilattavissa 18 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | YIC |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Mitat (a x b x c) | 25x25mm |
| Kaapelin pituus | 0,1m |
| Antennin energianvahvistus | 2dBi |
| Antennin laji | BEIDOU |
| Antennin laji | GNSS |
| Antennin laji | GPS |
| Taajuus | 1176MHz |
| Taajuus | 1561MHz |
| Taajuus | 1,57542GHz |
| Taajuus | 1,602GHz |
| Polarisaatio | RHCP |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Liitin | IPEX |
| Asennus | sisäänrakentamiseen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €