Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
ANTENNI - BEIDOU,GNSS,GPS - 1,19DBI - LINEAARINEN - SMD - 50OHM - -40÷85°C
YC0013AA

Valmistaja Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille antenni Polarisaatio lineaarinen Asennus SMD Toimintalämpötila -40...85°C Mitat (a x b x c)... Lue lisää
3094,52 €(Sis.alv)
2465,75 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YC0013AA
- Paino: 0.1 g
- Impedanssi: 50ohm
- Taajuus: 1,56...1,61GHz
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: Quectel Wireless Solutions Co. Ltd.
- Polarisaatio: lineaarinen
- Antennin laji: GPS
- Antennin laji: GNSS
- Antennin laji: BEIDOU
- Antennin energianvahvistus: 1,19dBi
- Pakkauskoko: 3000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ANTENNI - BEIDOU,GNSS,GPS - 1,19DBI - LINEAARINEN - SMD - 50OHM - -40÷85°C YC0013AA
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Polarisaatio | lineaarinen |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Mitat (a x b x c) | 3,2x1,6x0,6mm |
| Antennin energianvahvistus | 1,19dBi |
| Impedanssi | 50ohm |
| Taajuus | 1,56...1,61GHz |
| Antennin laji | BEIDOU |
| Antennin laji | GNSS |
| Antennin laji | GPS |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista