Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. Polarisaatio RHCP Toimintalämpötila -40...85°C Mitat (a x b x c) 18x18x4mm Antennin energianvahvistus 3dBi Antennin laji BEIDOU Antennin laji Galileo... Lue lisää
3782,19 €(Sis.alv)
3013,70 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YCGS005AA
- Paino: 5.4 g
- Taajuus: 1575,42...1602MHz
- Asennus: sisäänrakentamiseen
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: Quectel Wireless Solutions Co. Ltd.
- Polarisaatio: RHCP
- Antennin laji: GPS
- Antennin laji: GNSS
- Antennin laji: BEIDOU
- Antennin laji: Galileo
- Antennin energianvahvistus: 3dBi
- Pakkauskoko: 2000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ANTENNI - BEIDOU,GALILEO,GNSS,GPS - 3DBI - RHCP - 18X18X4MM - -40÷85°C YCGS005AA
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. |
| Polarisaatio | RHCP |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Mitat (a x b x c) | 18x18x4mm |
| Antennin energianvahvistus | 3dBi |
| Antennin laji | BEIDOU |
| Antennin laji | Galileo |
| Antennin laji | GNSS |
| Antennin laji | GPS |
| Taajuus | 1575,42...1602MHz |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Asennus | sisäänrakentamiseen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista