Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. Asennus ruuvattu Toimintalämpötila -20...80°C Liittimen laji SMA Liittimen laji uros Kaapelin pituus 0,5m Antennin laji 5G Antennin laji GSM Taajuus... Lue lisää
13017,03 €(Sis.alv)
10372,13 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YB0007AA
- Paino: 60.2 g
- Taajuus: 3300...5000MHz
- Taajuus: 700...960MHz
- Taajuus: 1100...2690MHz
- Asennus: ruuvattu
- Toimintalämpötila: -20...80°C
- Valmistaja: Quectel Wireless Solutions Co. Ltd.
- Kaapelin pituus: 0,5m
- Polarisaatio: lineaarinen
- Antennin laji: GSM
- Antennin laji: 5G
- Liittimen laji: uros
- Liittimen laji: SMA
- Pakkauskoko: 96 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ANTENNI - 5G,GSM - LINEAARINEN - RUUVATTU - -20÷80°C - 500MM - UROS,SMA YB0007AA
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. |
| Asennus | ruuvattu |
| Toimintalämpötila | -20...80°C |
| Liittimen laji | SMA |
| Liittimen laji | uros |
| Kaapelin pituus | 0,5m |
| Antennin laji | 5G |
| Antennin laji | GSM |
| Taajuus | 700...960MHz |
| Taajuus | 1100...2690MHz |
| Taajuus | 3300...5000MHz |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Polarisaatio | lineaarinen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista