Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille antenni Polarisaatio lineaarinen Asennus SMD Toimintalämpötila -40...85°C Mitat (a x b x c) 40x7x3mm... Lue lisää
28182,24 €(Sis.alv)
22455,97 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YC0003AA
- Paino: 0.4 g
- Taajuus: 698...960MHz
- Taajuus: 1695...2200MHz
- Taajuus: 2,3...2,7GHz
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: Quectel Wireless Solutions Co. Ltd.
- Polarisaatio: lineaarinen
- Antennin laji: LTE
- Antennin laji: 4G
- Antennin laji: GSM
- Antennin energianvahvistus: 5,5dBi
- Pakkauskoko: 3000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ANTENNI - 4G,GSM,LTE - 5,5DBI - LINEAARINEN - SMD - 40X7X3MM - -40÷85°C YC0003AA
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Polarisaatio | lineaarinen |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Mitat (a x b x c) | 40x7x3mm |
| Antennin energianvahvistus | 5,5dBi |
| Taajuus | 698...960MHz |
| Taajuus | 1695...2200MHz |
| Taajuus | 2,3...2,7GHz |
| Antennin laji | 4G |
| Antennin laji | GSM |
| Antennin laji | LTE |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista