Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. Asennus SMD Toimintalämpötila -40...85°C Liittimen laji U.FL Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille antenni Mitat (a x b x c) 30x20x0,12mm... Lue lisää
1326,22 €(Sis.alv)
1056,75 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YFCA002AA
- Paino: 1.1 g
- Taajuus: 700MHz...2,69GHz
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: Quectel Wireless Solutions Co. Ltd.
- Kaapelin pituus: 75mm
- Polarisaatio: lineaarinen
- Antennin laji: LTE
- Antennin laji: 4G
- Antennin laji: GSM
- Antennin energianvahvistus: 4,47dBi
- Liittimen laji: U.FL
- Pakkauskoko: 1000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ANTENNI - 4G,GSM,LTE - 4,47DBI - LINEAARINEN - SMD - 700÷2690MHZ - U.FL YFCA002AA
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Liittimen laji | U.FL |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Mitat (a x b x c) | 30x20x0,12mm |
| Kaapelin pituus | 75mm |
| Polarisaatio | lineaarinen |
| Antennin energianvahvistus | 4,47dBi |
| Antennin laji | 4G |
| Antennin laji | GSM |
| Antennin laji | LTE |
| Taajuus | 700MHz...2,69GHz |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista