Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
ANTENNI - 4G,GSM,LTE - 3DBI - LINEAARINEN - SMD - 50OHM - 42X10X3MM - L: 42MM
YC0002AA

Valmistaja Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille antenni Polarisaatio lineaarinen Asennus SMD Toimintalämpötila -40...85°C Toimintalämpötila... Lue lisää
2345,94 €(Sis.alv)
1869,28 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YC0002AA
- Paino: 0.4 g
- Impedanssi: 50ohm
- Taajuus: 698...960MHz
- Taajuus: 1,71...2,69GHz
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -20...80°C
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: Quectel Wireless Solutions Co. Ltd.
- Pituus: 42mm
- Polarisaatio: lineaarinen
- Antennin laji: LTE
- Antennin laji: 4G
- Antennin laji: GSM
- Antennin energianvahvistus: 3dBi
- Pakkauskoko: 2400 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ANTENNI - 4G,GSM,LTE - 3DBI - LINEAARINEN - SMD - 50OHM - 42X10X3MM - L: 42MM YC0002AA
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Polarisaatio | lineaarinen |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Toimintalämpötila | -20...80°C |
| Pituus | 42mm |
| Mitat (a x b x c) | 42x10x3mm |
| Antennin energianvahvistus | 3dBi |
| Impedanssi | 50ohm |
| Taajuus | 698...960MHz |
| Taajuus | 1,71...2,69GHz |
| Antennin laji | 4G |
| Antennin laji | GSM |
| Antennin laji | LTE |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista