Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. Toimintalämpötila -30...65°C Asennus paneelille Liittimen laji SMA Liittimen laji uros Pituus 196,2mm Antennin energianvahvistus 3dBi Antennin laji 4G... Lue lisää
5,40 €(Sis.alv)
4,31 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YGL001AA
- Paino: 19.1 g
- Taajuus: 700...960MHz
- Taajuus: 1,71...2,69GHz
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -30...65°C
- Valmistaja: Quectel Wireless Solutions Co. Ltd.
- Pituus: 196,2mm
- Polarisaatio: lineaarinen
- Antennin laji: LTE
- Antennin laji: 4G
- Antennin laji: GSM
- Antennin energianvahvistus: 3dBi
- Liittimen laji: uros
- Liittimen laji: SMA
- Tilattavissa 18 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. |
| Toimintalämpötila | -30...65°C |
| Asennus | paneelille |
| Liittimen laji | SMA |
| Liittimen laji | uros |
| Pituus | 196,2mm |
| Antennin energianvahvistus | 3dBi |
| Antennin laji | 4G |
| Antennin laji | GSM |
| Antennin laji | LTE |
| Taajuus | 700...960MHz |
| Taajuus | 1,71...2,69GHz |
| Polarisaatio | lineaarinen |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista