Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
ANTENNI - 4G,GSM,LTE - 2,5DBI - LINEAARINEN - PANEELIASENNETTAVA - -20÷85°C
YB0016AA

Valmistaja Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. Asennus paneelille Toimintalämpötila -20...85°C Liittimen laji SMA Liittimen laji uros Kaapelin pituus 0,3m Antennin energianvahvistus 2,5dBi Antennin... Lue lisää
3757,63 €(Sis.alv)
2994,13 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YB0016AA
- Paino: 0.17 kg
- Taajuus: 698...960MHz
- Taajuus: 1,71...2,7GHz
- Asennus: paneelille
- Toimintalämpötila: -20...85°C
- Valmistaja: Quectel Wireless Solutions Co. Ltd.
- Kaapelin pituus: 0,3m
- Polarisaatio: lineaarinen
- Antennin laji: LTE
- Antennin laji: 4G
- Antennin laji: GSM
- Antennin energianvahvistus: 2,5dBi
- Liittimen laji: uros
- Liittimen laji: SMA
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ANTENNI - 4G,GSM,LTE - 2,5DBI - LINEAARINEN - PANEELIASENNETTAVA - -20÷85°C YB0016AA
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. |
| Asennus | paneelille |
| Toimintalämpötila | -20...85°C |
| Liittimen laji | SMA |
| Liittimen laji | uros |
| Kaapelin pituus | 0,3m |
| Antennin energianvahvistus | 2,5dBi |
| Antennin laji | 4G |
| Antennin laji | GSM |
| Antennin laji | LTE |
| Taajuus | 698...960MHz |
| Taajuus | 1,71...2,7GHz |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Polarisaatio | lineaarinen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista