Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. Asennus itsekiinnittyvät Toimintalämpötila -20...80°C Liittimen laji SMA Liittimen laji uros Pituus 17,5mm Kaapelin pituus 0,3m Antennin... Lue lisää
3509,58 €(Sis.alv)
2796,48 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YB0008AA
- Paino: 60.2 g
- Impedanssi: 50ohm
- Taajuus: 698...1000MHz
- Taajuus: 1,57542GHz
- Taajuus: 1561,098MHz
- Taajuus: 1,7...2,7GHz
- Taajuus: 1,56...1,57GHz
- Asennus: itsekiinnittyvät
- Toimintalämpötila: -20...80°C
- Valmistaja: Quectel Wireless Solutions Co. Ltd.
- Pituus: 17,5mm
- Kaapelin pituus: 0,3m
- Polarisaatio: lineaarinen
- Antennin laji: GPS
- Antennin laji: LTE
- Antennin laji: 4G
- Antennin laji: GSM
- Antennin laji: GNSS
- Antennin laji: BEIDOU
- Antennin laji: Galileo
- Antennin energianvahvistus: 6dBi
- Liittimen laji: uros
- Liittimen laji: SMA
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
ANTENNI - 4G,BEIDOU,GALILEO,GNSS,GPS,GSM,LTE - 6DBI - LINEAARINEN YB0008AA
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. |
| Asennus | itsekiinnittyvät |
| Toimintalämpötila | -20...80°C |
| Liittimen laji | SMA |
| Liittimen laji | uros |
| Pituus | 17,5mm |
| Kaapelin pituus | 0,3m |
| Antennin energianvahvistus | 6dBi |
| Impedanssi | 50ohm |
| Antennin laji | 4G |
| Antennin laji | BEIDOU |
| Antennin laji | Galileo |
| Antennin laji | GNSS |
| Antennin laji | GPS |
| Antennin laji | GSM |
| Antennin laji | LTE |
| Taajuus | 698...1000MHz |
| Taajuus | 1,56...1,57GHz |
| Taajuus | 1561,098MHz |
| Taajuus | 1,57542GHz |
| Taajuus | 1,7...2,7GHz |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Polarisaatio | lineaarinen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista