Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. Liittimen laji SMA Liittimen laji uros Polarisaatio lineaarinen Toimintalämpötila -20...80°C Pituus 50mm Antennin energianvahvistus 3dBi Antennin laji... Lue lisää
3,73 €(Sis.alv)
2,97 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YE0011AA
- Paino: 6.6 g
- Taajuus: 824...960MHz
- Taajuus: 1,71...2,17GHz
- Asennus: kiertolukittavat
- Asennus: kulmainen
- Toimintalämpötila: -20...80°C
- Valmistaja: Quectel Wireless Solutions Co. Ltd.
- Pituus: 50mm
- Polarisaatio: lineaarinen
- Antennin laji: 3G
- Antennin laji: GSM
- Antennin energianvahvistus: 3dBi
- Liittimen laji: uros
- Liittimen laji: SMA
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. |
| Liittimen laji | SMA |
| Liittimen laji | uros |
| Polarisaatio | lineaarinen |
| Toimintalämpötila | -20...80°C |
| Pituus | 50mm |
| Antennin energianvahvistus | 3dBi |
| Antennin laji | 3G |
| Antennin laji | GSM |
| Taajuus | 824...960MHz |
| Taajuus | 1,71...2,17GHz |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Asennus | kiertolukittavat |
| Asennus | kulma |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista