Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. Kaapelin pituus 0,15m Liittimen laji IPEX Liittimen laji IPX Liittimen laji MHF Polarisaatio lineaarinen Toimintalämpötila -40...85°C Mitat (a x b x... Lue lisää
2,82 €(Sis.alv)
2,25 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: YF0028AA
- Paino: 1.3 g
- Impedanssi: 50ohm
- Taajuus: 698...960MHz
- Taajuus: 1,71...2,69GHz
- Asennus: itsekiinnittyvät
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: Quectel Wireless Solutions Co. Ltd.
- Pituus: 96mm
- Kaapelin pituus: 0,15m
- Polarisaatio: lineaarinen
- Antennin laji: LTE
- Antennin laji: 3G
- Antennin laji: 4G
- Antennin laji: 2G
- Antennin laji: GSM
- Antennin energianvahvistus: 4,84dBi
- Liittimen laji: IPEX
- Liittimen laji: IPX
- Liittimen laji: MHF
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Quectel Wireless Solutions Co. Ltd. |
| Kaapelin pituus | 0,15m |
| Liittimen laji | IPEX |
| Liittimen laji | IPX |
| Liittimen laji | MHF |
| Polarisaatio | lineaarinen |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Mitat (a x b x c) | 94x21x0,12mm |
| Pituus | 96mm |
| Antennin energianvahvistus | 4,84dBi |
| Impedanssi | 50ohm |
| Antennin laji | 2G |
| Antennin laji | 3G |
| Antennin laji | 4G |
| Antennin laji | GSM |
| Antennin laji | LTE |
| Taajuus | 698...960MHz |
| Taajuus | 1,71...2,69GHz |
| Lisävarusteiden tyyppi kommunikaatiomoduuleille | antenni |
| Asennus | itsekiinnittyvät |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista