- Valaistus ja valonlähteet
- 3D Filamentit
- Autotarvikkeet
- Kodin tarvikkeet
- Megafonit
- Piha ja puutarha
- Alumiinisalkut
- Työpaja
- Paristot, paristopitimet ja akut
- Kassakaapit, säilytys ja turvallisuus
- Metallinetsimet
- Tietokone- ja multimediatarvikkeet
- Mikrofonit ja -tarvikkeet
- Esitystekniikka
- Taloautomaatio
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote





Valmistaja QOLTEC Liittimen laji Jack 3,5mm Liittimen laji USB Liittimen laji USB micro Versio korvanpäälliset Versio langaton Väri musta Tietokoneen lisälaitteiden tyyppi langattomat kuulokkeet... Lue lisää
19,80 €(Sis.alv)
15,77 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: QOLTEC-50844
- Paino: 0.35 kg
- Impedanssi: 32Ohm
- Kaiuttimen herkkyys: 115dB
- Valmistaja: QOLTEC
- Väri: musta
- Kaistanleveys: 0.02...22kHz
- Kaistanleveys: 20Hz...22kHz
- Versio: langaton
- Versio: korvanpäälliset
- Liittimen laji: Jack 3,5mm
- Liittimen laji: USB
- Liittimen laji: USB micro
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | QOLTEC |
| Liittimen laji | Jack 3,5mm |
| Liittimen laji | USB |
| Liittimen laji | USB micro |
| Versio | korvanpäälliset |
| Versio | langaton |
| Väri | musta |
| Tietokoneen lisälaitteiden tyyppi | langattomat kuulokkeet mikrofonilla |
| Kapasiteetti | 400mAh |
| Latausaika | 2h |
| Pariston toiminta-aika | ~30h |
| Ulottuvuus | 10m |
| Kaistanleveys | 20Hz...22kHz |
| Impedanssi | 32ohm |
| Kaiuttimen herkkyys | 115dB |
| Bluetoothin versio | 5.0 |
| Paristo/ akku | akku Li-Ion 400mAh x1 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €