- Valaistus ja valonlähteet
- 3D Filamentit
- Autotarvikkeet
- Kodin tarvikkeet
- Megafonit
- Piha ja puutarha
- Alumiinisalkut
- Työpaja
- Paristot, paristopitimet ja akut
- Kassakaapit, säilytys ja turvallisuus
- Metallinetsimet
- Tietokone- ja multimediatarvikkeet
- Mikrofonit ja -tarvikkeet
- Esitystekniikka
- Taloautomaatio
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KEYSTONE Liitoksen pinnoitus nikkelöity Rungon materiaali PBT Lähdöt terminaali Toimintalämpötila -50...145°C Korkeus 5,9mm Pariston halkaisija 20mm Kennon koko 2032 Kennon koko... Lue lisää
4,99 €(Sis.alv)
3,97 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KEYS101
- Paino: 2.5 g
- Korkeus: 5,9mm
- Asennus: THT
- Asennus: vaakasuora
- Toimintalämpötila: -50...145°C
- Valmistaja: KEYSTONE
- Lähdöt: terminaali
- Liitoksen pinnoitus: nikkelöity
- Rungon materiaali: PBT
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | KEYSTONE |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Rungon materiaali | PBT |
| Lähdöt | terminaali |
| Toimintalämpötila | -50...145°C |
| Korkeus | 5,9mm |
| Pariston halkaisija | 20mm |
| Kennon koko | 2032 |
| Kennon koko | BR2016 |
| Kennon koko | BR2020 |
| Kennon koko | BR2025 |
| Kennon koko | BR2032 |
| Kennon koko | CL2020 |
| Kennon koko | CR2016 |
| Kennon koko | CR2025 |
| Kennon koko | CR2032 |
| Kennon koko | DL2016 |
| Kennon koko | DL2025 |
| Kennon koko | DL2032 |
| Paristojen määrä | 1 |
| Paristotarvikkeiden lisätarvikkeiden tyyppi | aluslevy |
| Asennus | THT |
| Asennus | vaakasuora |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
16,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
12,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista