- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KING TONY Type of wrench hylsy- Avaimen laji 6-kulmaiset Kokonaispituus 300mm Työosan pituus 260mm Materiaali kromi-vanadiiniteräs Avainten ominaisuudet avainten kromattu pinta Varren... Lue lisää
34,90 €(Sis.alv)
27,81 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: KT-115H11M-10
- Paino: 0.21 kg
- Materiaali: kromi-vanadiiniteräs
- Valmistaja: KING TONY
- Kokonaispituus: 300mm
- Avaimen tyyppi: kuusikulmainen hylsy
- Avaimen tyyppi: 6-kulmaiset
- Tilattavissa 10 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | KING TONY |
| Type of wrench | hylsy- |
| Avaimen laji | 6-kulmaiset |
| Kokonaispituus | 300mm |
| Työosan pituus | 260mm |
| Materiaali | kromi-vanadiiniteräs |
| Avainten ominaisuudet | avainten kromattu pinta |
| Varren laji | T |
| Pistorasian koko | HEX 11mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €