- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja WIHA Työkalun tyyppi vasara Kokonaispituus 283mm Työkalun laji sähkömiehille Leveys 23,9mm Pään paino 500g Työkalujen ominaisuudet hyvä tasapaino Työkalujen ominaisuudet suuri... Lue lisää
58,60 €(Sis.alv)
46,69 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.42071
- Paino: 0.53 kg
- Leveys: 23,9mm
- Valmistaja: WIHA
- Massa: 500g
- Kokonaispituus: 283mm
- Työkalun tyyppi: vasara
- Työkalun laji: sähkömiehille
- Työkalujen käyttosovellus: sähkömiehille
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WIHA |
| Työkalun tyyppi | vasara |
| Kokonaispituus | 283mm |
| Työkalun laji | sähkömiehille |
| Leveys | 23,9mm |
| Pään paino | 500g |
| Työkalujen ominaisuudet | hyvä tasapaino |
| Työkalujen ominaisuudet | suuri iskuvoima |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
