- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Työkalun tyyppi vasara Kokonaispituus 360mm Leveys 131mm Pään paino 1041g Koko 50mm Kärjen muoto pyöreä Varren materiaali puu (hikkori) Versio varustettu pehmeällä Safety... Lue lisää
65,09 €(Sis.alv)
51,86 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.26436
- Paino: 1.08 kg
- Leveys: 131mm
- Valmistaja: WIHA
- Massa: 1041g
- Kokonaispituus: 360mm
- Työkalun tyyppi: vasara
- Versio: varustettu pehmeällä Safety päällä
- Kärjen muoto: pyöreä
- Työkalun laji: peltisepän vasara
- Työkalun laji: asennusjohto
- Työkalun laji: työpajasäiliö
- Varren materiaali: puu
- Varren materiaali: puu (hickory)
- Varren materiaali: wood (hickory)
- Varren materiaali: drewno (hikora)
- Varren materiaali: puu (hikkori)
- Työkalujen käyttosovellus: asennustöihin
- Työkalujen käyttosovellus: varastotöihin
- Työkalujen käyttosovellus: laatat
- Koko: 50mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VASARA - PELTISEPÄN VASARA,ASENNUSJOHTO,TYÖPAJAKOTELO - 360MM 10141
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WIHA |
| Työkalun tyyppi | vasara |
| Kokonaispituus | 360mm |
| Leveys | 131mm |
| Pään paino | 1041g |
| Koko | 50mm |
| Kärjen muoto | pyöreä |
| Varren materiaali | puu (hikkori) |
| Versio | varustettu pehmeällä Safety päällä |
| Työkalujen ominaisuudet | keltainen pää: keskikova |
| Työkalujen ominaisuudet | musta pää: keskipehmeä |
| Työkalun laji | asennusjohto |
| Työkalun laji | peltisepän vasara |
| Työkalun laji | työpajasäiliö |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
