- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Työkalun tyyppi vasara Varren materiaali puu (hikkori) Kärjen muoto pyöreä Versio varustettu pehmeällä Safety päällä Koko 60mm Leveys 0,15m Kokonaispituus 400mm Pään paino... Lue lisää
108,10 €(Sis.alv)
86,14 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.26647
- Paino: 1.64 kg
- Leveys: 0,15m
- Valmistaja: WIHA
- Massa: 1637g
- Kokonaispituus: 400mm
- Työkalun tyyppi: vasara
- Versio: varustettu pehmeällä Safety päällä
- Kärjen muoto: pyöreä
- Työkalun laji: yleiskäyttömuunnin
- Työkalun laji: stonemason
- Työkalun laji: paving
- Työkalun laji: kiveys
- Työkalun laji: kivenhakkaus
- Varren materiaali: puu
- Varren materiaali: puu (hickory)
- Varren materiaali: wood (hickory)
- Varren materiaali: drewno (hikora)
- Varren materiaali: puu (hikkori)
- Työkalujen käyttosovellus: raskaassa teollisuudessa
- Työkalujen käyttosovellus: muottien rakentamiseen
- Työkalujen käyttosovellus: teiden rakentamiseen
- Koko: 60mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VASARA - KIVEYS,KIVENHAKKAUS,YLEISKÄYTTÖ - 400MM - W: 150MM 26647
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WIHA |
| Työkalun tyyppi | vasara |
| Varren materiaali | puu (hikkori) |
| Kärjen muoto | pyöreä |
| Versio | varustettu pehmeällä Safety päällä |
| Koko | 60mm |
| Leveys | 0,15m |
| Kokonaispituus | 400mm |
| Pään paino | 1637g |
| Työkalun laji | kivenhakkaus |
| Työkalun laji | kiveys |
| Työkalun laji | yleiskäyttömuunnin |
| Päätteen materiaali | polyamidi |
| Työkalujen ominaisuudet | valkoinen pää: erittäin kova |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
