- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Kokonaispituus 350mm Työkalun laji kivenhakkaus Työkalun laji kiveys Työkalun laji yleiskäyttömuunnin Versio rekyylitön Versio varustettu pehmeällä päällä Päätteen... Lue lisää
58,58 €(Sis.alv)
46,68 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.39008
- Paino: 0.44 kg
- Leveys: 115mm
- Valmistaja: WIHA
- Massa: 444g
- Kokonaispituus: 350mm
- Työkalun tyyppi: vasara
- Versio: rekyylitön
- Versio: varustettu pehmeällä päällä
- Kärjen muoto: pyöreä
- Työkalun laji: yleiskäyttömuunnin
- Työkalun laji: stonemason
- Työkalun laji: paving
- Työkalun laji: kiveys
- Työkalun laji: kivenhakkaus
- Varren materiaali: puu
- Varren materiaali: puu (hickory)
- Varren materiaali: wood (hickory)
- Varren materiaali: drewno (hikora)
- Varren materiaali: puu (hikkori)
- Työkalujen käyttosovellus: raskaassa teollisuudessa
- Työkalujen käyttosovellus: muottien rakentamiseen
- Työkalujen käyttosovellus: teiden rakentamiseen
- Koko: 30mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VASARA - KIVEYS,KIVENHAKKAUS,YLEISKÄYTTÖ - 350MM - W: 115MM 39008
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WIHA |
| Kokonaispituus | 350mm |
| Työkalun laji | kivenhakkaus |
| Työkalun laji | kiveys |
| Työkalun laji | yleiskäyttömuunnin |
| Versio | rekyylitön |
| Versio | varustettu pehmeällä päällä |
| Päätteen materiaali | polyamidi |
| Varren materiaali | puu (hikkori) |
| Kärjen muoto | pyöreä |
| Työkalujen ominaisuudet | valkoinen pää: erittäin kova |
| Koko | 30mm |
| Leveys | 115mm |
| Pään paino | 444g |
| Työkalun tyyppi | vasara |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
