- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja WIHA Työkalun tyyppi vasara Varren materiaali puu (hikkori) Kärjen muoto pyöreä Versio varustettu pehmeällä Safety päällä Koko 30mm Leveys 87mm Kokonaispituus 290mm Pään paino... Lue lisää
41,20 €(Sis.alv)
32,83 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.26644
- Paino: 0.29 kg
- Leveys: 87mm
- Valmistaja: WIHA
- Massa: 299g
- Kokonaispituus: 290mm
- Työkalun tyyppi: vasara
- Versio: varustettu pehmeällä Safety päällä
- Kärjen muoto: pyöreä
- Työkalun laji: yleiskäyttömuunnin
- Työkalun laji: stonemason
- Työkalun laji: paving
- Työkalun laji: kiveys
- Työkalun laji: kivenhakkaus
- Varren materiaali: puu
- Varren materiaali: puu (hickory)
- Varren materiaali: wood (hickory)
- Varren materiaali: drewno (hikora)
- Varren materiaali: puu (hikkori)
- Työkalujen käyttosovellus: raskaassa teollisuudessa
- Työkalujen käyttosovellus: muottien rakentamiseen
- Työkalujen käyttosovellus: teiden rakentamiseen
- Koko: 30mm
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WIHA |
| Työkalun tyyppi | vasara |
| Varren materiaali | puu (hikkori) |
| Kärjen muoto | pyöreä |
| Versio | varustettu pehmeällä Safety päällä |
| Koko | 30mm |
| Leveys | 87mm |
| Kokonaispituus | 290mm |
| Pään paino | 299g |
| Työkalun laji | kivenhakkaus |
| Työkalun laji | kiveys |
| Työkalun laji | yleiskäyttömuunnin |
| Päätteen materiaali | polyamidi |
| Työkalujen ominaisuudet | valkoinen pää: erittäin kova |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
