- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Kokonaispituus 365mm Työkalun laji kivenhakkaus Työkalun laji kiveys Versio rekyylitön Versio varustettu pehmeällä päällä Päätteen materiaali polyamidi Varren materiaali... Lue lisää
102,68 €(Sis.alv)
81,82 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.39021
- Paino: 1.28 kg
- Leveys: 135mm
- Valmistaja: WIHA
- Massa: 1276g
- Kokonaispituus: 365mm
- Työkalun tyyppi: vasara
- Versio: rekyylitön
- Versio: varustettu pehmeällä päällä
- Kärjen muoto: pyöreä
- Työkalun laji: stonemason
- Työkalun laji: paving
- Työkalun laji: kiveys
- Työkalun laji: kivenhakkaus
- Varren materiaali: teräs
- Työkalujen käyttosovellus: raskaassa teollisuudessa
- Työkalujen käyttosovellus: muottien rakentamiseen
- Työkalujen käyttosovellus: teiden rakentamiseen
- Koko: 50mm
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WIHA |
| Kokonaispituus | 365mm |
| Työkalun laji | kivenhakkaus |
| Työkalun laji | kiveys |
| Versio | rekyylitön |
| Versio | varustettu pehmeällä päällä |
| Päätteen materiaali | polyamidi |
| Varren materiaali | teräs |
| Kärjen muoto | pyöreä |
| Työkalujen ominaisuudet | valkoinen pää: erittäin kova |
| Koko | 50mm |
| Leveys | 135mm |
| Pään paino | 1276g |
| Työkalun tyyppi | vasara |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
