- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Työkalun tyyppi vasara Työkalun laji asennusjohto Työkalun laji työpajasäiliö Kokonaispituus 880mm Leveys 205mm Pään paino 4,58kg Koko 80mm Kärjen muoto pyöreä Päätteen... Lue lisää
319,74 €(Sis.alv)
254,77 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.02101
- Paino: 4.46 kg
- Leveys: 205mm
- Valmistaja: WIHA
- Massa: 4.58kg
- Kokonaispituus: 880mm
- Työkalun tyyppi: vasara
- Versio: rekyylitön
- Kärjen muoto: pyöreä
- Työkalun laji: asennusjohto
- Työkalun laji: työpajasäiliö
- Varren materiaali: puu
- Varren materiaali: puu (hickory)
- Varren materiaali: wood (hickory)
- Varren materiaali: drewno (hikora)
- Varren materiaali: puu (hikkori)
- Työkalujen käyttosovellus: varastotöihin
- Työkalujen käyttosovellus: asennustyöt
- Koko: 80mm
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WIHA |
| Työkalun tyyppi | vasara |
| Työkalun laji | asennusjohto |
| Työkalun laji | työpajasäiliö |
| Kokonaispituus | 880mm |
| Leveys | 205mm |
| Pään paino | 4,58kg |
| Koko | 80mm |
| Kärjen muoto | pyöreä |
| Päätteen materiaali | polyuretaani |
| Varren materiaali | puu (hikkori) |
| Versio | rekyylitön |
| Työkalujen ominaisuudet | keltainen pää: keskikova |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
