- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Työkalun tyyppi vasara Työkalun laji asennusjohto Työkalun laji työpajasäiliö Kokonaispituus 420mm Leveys 165mm Pään paino 1,71kg Koko 60mm Kärjen muoto pyöreä Päätteen... Lue lisää
127,06 €(Sis.alv)
101,25 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.02098
- Paino: 1.71 kg
- Leveys: 165mm
- Valmistaja: WIHA
- Massa: 1.71kg
- Kokonaispituus: 420mm
- Työkalun tyyppi: vasara
- Versio: rekyylitön
- Kärjen muoto: pyöreä
- Työkalun laji: asennusjohto
- Työkalun laji: työpajasäiliö
- Varren materiaali: puu
- Varren materiaali: puu (hickory)
- Varren materiaali: wood (hickory)
- Varren materiaali: drewno (hikora)
- Varren materiaali: puu (hikkori)
- Työkalujen käyttosovellus: varastotöihin
- Työkalujen käyttosovellus: asennustyöt
- Koko: 60mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VASARA - ASENNUSJOHTO,TYÖPAJAKOTELO - 420MM - W: 165MM - 1,71KG - 60MM 02098
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WIHA |
| Työkalun tyyppi | vasara |
| Työkalun laji | asennusjohto |
| Työkalun laji | työpajasäiliö |
| Kokonaispituus | 420mm |
| Leveys | 165mm |
| Pään paino | 1,71kg |
| Koko | 60mm |
| Kärjen muoto | pyöreä |
| Päätteen materiaali | polyuretaani |
| Varren materiaali | puu (hikkori) |
| Versio | rekyylitön |
| Työkalujen ominaisuudet | keltainen pää: keskikova |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
