- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Työkalun tyyppi vasara Kärjen muoto pyöreä Versio varustettu pehmeällä Safety päällä Koko 60mm Leveys 0,15m Kokonaispituus 400mm Pään paino 400g Työkalun laji asennusjohto... Lue lisää
98,74 €(Sis.alv)
78,68 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.26643
- Paino: 1.64 kg
- Leveys: 0,15m
- Valmistaja: WIHA
- Massa: 400g
- Kokonaispituus: 400mm
- Työkalun tyyppi: vasara
- Versio: varustettu pehmeällä Safety päällä
- Kärjen muoto: pyöreä
- Työkalun laji: asennusjohto
- Työkalun laji: työpajasäiliö
- Työkalujen käyttosovellus: varastotöihin
- Työkalujen käyttosovellus: asennustyöt
- Koko: 60mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VASARA - ASENNUSJOHTO,TYÖPAJAKOTELO - 400MM - W: 150MM - 400G - 60MM 26643
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WIHA |
| Työkalun tyyppi | vasara |
| Kärjen muoto | pyöreä |
| Versio | varustettu pehmeällä Safety päällä |
| Koko | 60mm |
| Leveys | 0,15m |
| Kokonaispituus | 400mm |
| Pään paino | 400g |
| Työkalun laji | asennusjohto |
| Työkalun laji | työpajasäiliö |
| Päätteen materiaali | polyuretaani |
| Työkalujen ominaisuudet | keltainen pää: keskikova |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
