- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja WIHA Työkalun tyyppi upotusterä Työkalujen ominaisuudet mahdollisuus kiinnittää akkuruuvinvääntimiin Halkaisija 3,2...16,5mm Työkalujen käyttosovellus metalli Työkalujen... Lue lisää
39,41 €(Sis.alv)
31,40 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WIHA.7806165
- Paino: 16.6 g
- Halkaisija: 3,2...16,5mm
- Valmistaja: WIHA
- Kokonaispituus: 35mm
- Työkalun tyyppi: upotusterä
- Työkalujen käyttosovellus: muovi
- Työkalujen käyttosovellus: puu
- Työkalujen käyttosovellus: metalli
- Tilattavissa 9 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | WIHA |
| Työkalun tyyppi | upotusterä |
| Työkalujen ominaisuudet | mahdollisuus kiinnittää akkuruuvinvääntimiin |
| Halkaisija | 3,2...16,5mm |
| Työkalujen käyttosovellus | metalli |
| Työkalujen käyttosovellus | muovi |
| Työkalujen käyttosovellus | puu |
| Kahvan laji | C6,3mm |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/4" |
| Kokonaispituus | 35mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
