- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote














Valmistaja NEWBRAND Työkalusetin tyyppi eristetyt pihdit, ruuvimeisselit Yhteensopivuusnormi IEC 60900:2012 Työkalujen käyttosovellus sähkömiehille Pakkaus muovilaatikko Lukumäärä... Lue lisää
58,77 €(Sis.alv)
46,83 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: NB-05SET
- Paino: 1.53 kg
- Valmistaja: NEWBRAND
- Pakkauksen tyyppi: muovilaatikko
- Max. toimintajännite: 1kV
- Yhteensopivuus normin kanssa: IEC 60900:2012
- Työkalujen käyttosovellus: sähkömiehille
- Työkalusetin tyyppi: eristetyt pihdit, ruuvimeisselit
- Setin sisältö: eristetyt, leikkaamiseen tarkoitetut sivuleikkurit, pituudeltaan 160 mm
- Setin sisältö: jännitekoetin
- Setin sisältö: Phillips PH2x100mm eristetty ristipääruuvimeisseli
- Setin sisältö: eristetyt, pyöreät pihdit, pituudeltaan 170 mm
- Setin sisältö: Phillips PH1x100mm eristetty ristipääruuvimeisseli
- Setin sisältö: eristetyt puolipyöreät yleiskäyttöpihdit, joiden pituus on 160 mm
- Setin sisältö: 0,8 x 4 x 100mm eristetty tasapääruuvimeisseli
- Setin sisältö: 1,0 x 5,5 x 125mm eristetty tasapääruuvimeisseli
- Setin sisältö: 0,4 x2,5x75mm eristetty tasapääruuvimeisseli
- Setin sisältö: eristysteippi x2
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | NEWBRAND |
| Työkalusetin tyyppi | eristetyt pihdit, ruuvimeisselit |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 60900:2012 |
| Työkalujen käyttosovellus | sähkömiehille |
| Pakkaus | muovilaatikko |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 11kpl |
| Max. toimintajännite | 1kV |
| Setin sisältö | 0,4 x2,5x75mm eristetty tasapääruuvimeisseli |
| Setin sisältö | 0,8 x 4 x 100mm eristetty tasapääruuvimeisseli |
| Setin sisältö | 1,0 x 5,5 x 125mm eristetty tasapääruuvimeisseli |
| Setin sisältö | eristetyt, leikkaamiseen tarkoitetut sivuleikkurit, pituudeltaan 160 mm |
| Setin sisältö | eristetyt puolipyöreät yleiskäyttöpihdit, joiden pituus on 160 mm |
| Setin sisältö | eristetyt, pyöreät pihdit, pituudeltaan 170 mm |
| Setin sisältö | eristysteippi x2 |
| Setin sisältö | jännitekoetin |
| Setin sisältö | Phillips PH1x100mm eristetty ristipääruuvimeisseli |
| Setin sisältö | Phillips PH2x100mm eristetty ristipääruuvimeisseli |
| Työkalusetin ominaisuudet | ergonominen varsi |
| Työkalusetin ominaisuudet | kaksikomponenttinen varsi |
| Työkalusetin ominaisuudet | liukua estävä varsi |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €