
IPT
TYÖKALU: PAINORULLA - W: 75MM - KOVA - KUMI - Ø: 36MM
WA?EK DOCISKOWY TWARDY
Tuotekoodi: ROLLER-75BK
90,28 €(Sis.alv)
71,94 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | HPX |
| Nauhan tyyppi | tiivistävä |
| Leveys | 12mm |
| Pituus | 12m |
| Paksuus | 0,1mm |
| Väri | valkoinen |
| Toimintalämpötila | max. 260°C |
| Kantajan materiaali | PTFE |
| Nauhojen käyttösovellukset | tiivistäminen |
