- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Jännitetesterit
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja AXIOMET Testerin tyyppi LAN johdotus Näytön tyyppi LEDiä Tunnistus suojatut ja suojaamattomat johdot Mitattavan johdon pituus 0,4...200m Virran lähde paristo LR44 1,5V x1 Ulkomitat... Lue lisää
37,45 €(Sis.alv)
29,84 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TESTER-MS6811
- Paino: 0.19 kg
- Valmistaja: AXIOMET
- Massa: 125g
- Ulkoiset koot: 55x30x125mm
- Standardivarustus: suojus
- Sovelletun näytön laji: 10 LED
- Sovelletun näytön laji: LEDiä
- Virran lähde: paristo LR44 1,5V x1
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: pariston matalan tason osoitin
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: johtojen jatkuvuuden ja konfiguraation testaaminen
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: kytkentäkaavion testi: katkos, oikosulku, käänteiset parit, ristikkäiset parit, erilliset parit
- Tilattavissa 40 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | AXIOMET |
| Testerin tyyppi | LAN johdotus |
| Näytön tyyppi | LEDiä |
| Tunnistus | suojatut ja suojaamattomat johdot |
| Mitattavan johdon pituus | 0,4...200m |
| Virran lähde | paristo LR44 1,5V x1 |
| Ulkomitat | 55x30x125mm |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | johtojen jatkuvuuden ja konfiguraation testaaminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | kytkentäkaavion testi: katkos, oikosulku, käänteiset parit, ristikkäiset parit, erilliset parit |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | pariston matalan tason osoitin |
| Standardivarustus | suojus |
| Paristo/ akku | paristo LR44 1,5V x1 |
| Taus | kaapeleiden STP |
| Taus | kaapeleiden UTP |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €