
CHAUVIN ARNOUX
SUOJUS
P01298065Z
Tuotekoodi: CA-P01298065Z
58,33 €(Sis.alv)
46,48 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CHAUVIN ARNOUX |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Mittaus | jatkuvuus |
| Mittaus | kaapelin pituus |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | alle 9 liittymän testaus ja tunnistaminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | automaattinen sammuttaminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | jännitteen olemassaolon merkinanto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | johdotuskaaviot: TIA 568A/B, USOC & ISDN |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | johtoparien tunnistaminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | pariston matalan tason osoitin |
| Standardivarustus | RJ45 kytkentäkaapelit |
| Standardivarustus | suojus |
| Standardivarustus | tunniste |
| Virran lähde | paristo LR6 AA 1,5V x4 |
| Koot | 165x90x37mm |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61000-4-2 |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61000-4-3 |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61000-4-4 |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61000-4-6 |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61326-1 |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 61010-1 |
| Toimintalämpötila | 0...40°C |
| Paristo/ akku | paristo LR6 AA 1,5V x4 |
| Yhteensopivat tuotteet | CA-P01101994 |
| Yhteensopivat tuotteet | CA-P01101995 |
| Taus | kaapeleiden FTP |
| Taus | kaapeleiden SSTP |
| Taus | kaapeleiden STP |
| Taus | kaapeleiden UTP |
| Tunnistus | johdon vaurioitunut paikka |
| Tunnistus | johtojen katkokset ja oikosulut |
| Tunnistus | käänteiset kytkennät |
| Tunnistus | lomitus |
| Tunnistus | suojauksen jatkuvuus |
| Testerin tyyppi | LAN johdotus |
| Valaistus | kyllä |






