
CHAUVIN ARNOUX
VIRTALÄHDE
P01651023
Tuotekoodi: CA-P01651023
95,17 €(Sis.alv)
75,83 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta




Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | CHAUVIN ARNOUX |
| Mittarin tyyppi | termohygrometrit |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Mittaus | kastepiste |
| Mittaus | kosteus |
| Mittaus | lämpötila- |
| Liitäntä | Bluetooth |
| Liitäntä | USB |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 61010-1 |
| Yhteensopivuusnormi | IEC 61326-1 |
| Virran lähde | paristo LR6 AA 1,5V x3 |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | automaattinen sammuttaminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | HOLD-toiminto (näytön lukemien pysäyttäminen) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | MIN/MAX toiminto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | ohjelmoitavat hälytyskynnykset |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | tietojen rekisteröintitoiminto |
| Standardivarustus | suojus |
| Standardivarustus | USB kaapeli |
| Paristo/ akku | paristo LR6 AA 1,5V x3 |
| Valaistus | kyllä |
| Lämpötilan mittausalue | -10...60°C |
| kastepisteen mittaus | -10...60°C |
| Lämpötilan mittauksen erotuskyky | 0,1°C |
| Lämpötilan mittauksen tarkkuus | ±(0,5% + 1 digit) |
| Koot | 187x72x32mm |
| Kosteuden mittausalue | 3...98% RH |
| Mittausmuisti | 1000000 |
