
AXIOMET
MITT.VARUST: HEIJASTINTEIPPI - 10,5X190MM - 10KPL
AX-TACHO-TAPE
Tuotekoodi: AX-TACHO-TAPE
4,72 €(Sis.alv)
3,76 €(alv 0%)
Tilattavissa 29 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt




| Valmistaja | UNI-T |
| Mittarin tyyppi | takometri |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Virran lähde | paristo LR6 AA 1,5V x4 |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | automaattinen sammuttaminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | lasertähtäin |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | MIN/MAX/AVG toiminto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | päivämäärän ja ajan säätämisen mahdollisuus |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | pariston matalan tason osoitin |
| Standardivarustus | heijastinnauha |
| Standardivarustus | USB kaapeli |
| Liitäntä | USB |
| Ohjelmisto | setissä |
| Ulkomitat | 184x56x34mm |
| Massa pariston kanssa | 100g |
| Mittausalue | 10...99999rpm (optinen menetelmä) |
| Yhteensopivat tuotteet | AX-TACHO-TAPE |
| Näyttöparametrit | (100000) |
| Mittauksen tarkkuus | ±0,03% |
| Mittaus | pyörimisnopeus (optinen) |
| Paristo/ akku | paristo LR6 AA 1,5V x4 |
