- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja PG TOOLS Työkalujen käyttosovellus kemiallisten aineiden pehmentäminen Työkalujen käyttosovellus kuivaaminen Työkalujen käyttosovellus kutistesukkien lämmittäminen Työkalujen... Lue lisää
46,91 €(Sis.alv)
37,38 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PG-PT2000
- Paino: 0.96 kg
- Teho: 2kW
- Valmistaja: PG TOOLS
- Työkalun tyyppi: sähkökuumailmapistooli
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Työkalujen käyttosovellus: tekomateriaaleista valmistettujen profiilien muokaaminen
- Työkalujen käyttosovellus: kemiallisten aineiden pehmentäminen
- Työkalujen käyttosovellus: kuivaaminen
- Työkalujen käyttosovellus: kutistesukkien lämmittäminen
- Työkalujen käyttosovellus: lakan kerrosten poistaminen
- Työkalujen käyttosovellus: sulattaminen
- Setin sisältö: vaihdettavaa suutinta x3
- Tilattavissa 3 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | PG TOOLS |
| Työkalujen käyttosovellus | kemiallisten aineiden pehmentäminen |
| Työkalujen käyttosovellus | kuivaaminen |
| Työkalujen käyttosovellus | kutistesukkien lämmittäminen |
| Työkalujen käyttosovellus | lakan kerrosten poistaminen |
| Työkalujen käyttosovellus | sulattaminen |
| Työkalujen käyttosovellus | tekomateriaaleista valmistettujen profiilien muokaaminen |
| Setin sisältö | vaihdettavaa suutinta x3 |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Ilmavirtaus | 300l/min @ 500 |
| Ilmavirran lämpötila | 350°C @1 |
| Ilmavirran lämpötila | 500°C @2 |
| Teho | 2kW |
| Työkalun tyyppi | sähkökuumailmapistooli |
| Liittimet maalle | Euroopassa |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €