- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Jännitetesterit
- Dekadit
- Elektroniset kuormat
- Endoskooppi- ja tarkastuskamerat
- Energiankulutusmittarit
- Funktiogeneraattorit ja taajuuslaskimet
- Jännitekoettimet
- Kaasumittarit ja -dataloggerit
- Kalibraattorit ja tarvikkeet
- Komponenttianalysaattorit
- Lamppu- ja LED testerit
- Logiikka-analysaattorit ja -testerit
- Lämpökamerat
- Lämpötila-anturit
- Manometrit ja painemittarit
- Milliohmimittarit
- Mikroskoopit
- Mitat, mittanauhat ja tarkkuusvaa'at
- Mittajohdot ja tarvikkeet
- Mittareiden lisävarusteet ja tarvikkeet
- Oskilloskoopit ja tarvikkeet
- Paneelimittarit ja tarvikkeet
- Spektrianalysaattorit
- Sähköturvallisuustesterit
- Sähköverkostojen testerit ja mittarit
- Tiedonkeruujärjestelmät
- Tärinämittarit
- Yleismittarit
- Paristotesterit
- Ajastimet ja kulutusmittarit
- Lämpömittarit
- Erikoismittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
SÄÄHAVAINTOASEMA - LED - -10÷50°C - ULK.LÄMPÖT.MITTAUSAL: -40÷60°C



Valmistaja EXTECH Mittauslaitteiden ominaisuudet 3-vaiheinen psyykkisen mukavuuden osoitin (lämpötila/kosteus) Mittauslaitteiden ominaisuudet kuuden tilan sääennustus Mittauslaitteiden... Lue lisää
233,26 €(Sis.alv)
185,86 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WTH600-E-KIT
- Paino: 1.78 kg
- Tiivistysluokka: IP67 (lähetin)
- Valmistaja: EXTECH
- Sovelletun näytön laji: LED
- Virran lähde: paristo LR6 AA 1,5V x6
- Mittaus: kosteus
- Mittaus: ympäristön lämpötila
- Mittaus: kastepiste
- Mittaus: paineen
- Mittaus: tuulen nopeus
- Mittaus: sademäärä
- Mittaus: tuulen suunta
- Mittarin tyyppi: säähavaintoasema
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: ohjelmoitavat hälytyskynnykset
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: 3-vaiheinen psyykkisen mukavuuden osoitin (lämpötila/kosteus)
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: radioyhteyksen ilmaisin
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: muistitoiminto
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: kuuden tilan sääennustus
- Mittauslaitteiden ominaisuudet: kuun vaiheiden näyttäminen
- Lämpötilan mittausalue: -10...50°C
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
SÄÄHAVAINTOASEMA - LED - -10÷50°C - ULK.LÄMPÖT.MITTAUSAL: -40÷60°C
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | EXTECH |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | 3-vaiheinen psyykkisen mukavuuden osoitin (lämpötila/kosteus) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | kuuden tilan sääennustus |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | kuun vaiheiden näyttäminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | muistitoiminto |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | ohjelmoitavat hälytyskynnykset |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | radioyhteyksen ilmaisin |
| Mittarin tyyppi | säähavaintoasema |
| Ulkolämpötilan mittausalue | -40...60°C |
| Lämpötilan mittausalue | -10...50°C |
| Kosteuden mittausalue | 1...99% RH |
| Mittaus | kastepiste |
| Mittaus | kosteus |
| Mittaus | paineen |
| Mittaus | sademäärä |
| Mittaus | tuulen nopeus |
| Mittaus | tuulen suunta |
| Mittaus | ympäristön lämpötila |
| Paristo/ akku | paristo LR6 AA 1,5V x6 |
| Näytön tyyppi | LED |
| Virran lähde | paristo LR6 AA 1,5V x6 |
| Tiivistysluokka | IP67 (lähetin) |
| Ulottuvuus | 150m |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista