- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja C.K Työkalun tyyppi ruuvimeisselipää Kahvan pesän koot - tuuma 1/4" Ruuvimeisselipäiden ominaisuudet Torsion viimeistely on varustettu vääntöalueeseen, joka absorboi liike-energiaa... Lue lisää
1,74 €(Sis.alv)
1,39 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: CK-T4560-ROB2
- Paino: 4.4 g
- Materiaali: teräs
- Valmistaja: C.K
- Kokonaispituus: 25mm
- Työkalun tyyppi: ruuvimeisselipää
- Tilattavissa 11 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | C.K |
| Työkalun tyyppi | ruuvimeisselipää |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/4" |
| Ruuvimeisselipäiden ominaisuudet | Torsion viimeistely on varustettu vääntöalueeseen, joka absorboi liike-energiaa äärimmäisten kuormitusten aikana |
| Kokonaispituus | 25mm |
| Kärjen koko | RB2 |
| Kahvan laji | C6,3mm |
| Materiaali | teräs |
| Kärjen laji | Robertson |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista