- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MG CHEMICALS Lukumäärä sarjassa/pakkaus 110kpl Versio kuivat Aineen ominaisuudet ei jätä naarmuja Aineen ominaisuudet ei naarmuta pintaa Aineen ominaisuudet ei saastuta Aineen... Lue lisää
27,51 €(Sis.alv)
21,92 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MGCH-8281-110
- Paino: 0.35 kg
- Materiaali: polyesterikuitukangas
- Resistanssi: repiminen
- Valmistaja: MG CHEMICALS
- Versio: kuivat
- Tilattavissa 13 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | MG CHEMICALS |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 110kpl |
| Versio | kuivat |
| Aineen ominaisuudet | ei jätä naarmuja |
| Aineen ominaisuudet | ei naarmuta pintaa |
| Aineen ominaisuudet | ei saastuta |
| Aineen ominaisuudet | eivät rispaannu |
| Aineen ominaisuudet | kuivat |
| Puhdistimen tyyppi | rätti |
| Resistanssi | repiminen |
| Säilytyslämpötila | -20...27°C |
| Puhdistimen koot | 150x200mm |
| Neliömassa | 80g/m2 |
| Materiaali | polyesterikuitukangas |
| Käyttösovellus | cleanroom |
| Käyttösovellus | puhdistaminen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €