- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
PORANTERÄ - Ø: 5MM - Ø: 3/16" - L: 100MM - TERÄS - VOLFRAMIKARBIDI - 1/4"
0027200500100




Valmistaja ALPEN-MAYKESTAG Sähkötyökaluvarusteiden tyyppi poranterä Työkalujen käyttosovellus metalli Työkalujen käyttosovellus muovi Työkalujen käyttosovellus puu Työkalujen... Lue lisää
10,09 €(Sis.alv)
8,04 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ALP.272005001
- Paino: 20.3 g
- Materiaali: teräs
- Valmistaja: ALPEN-MAYKESTAG
- Pituus: 0,1m
- Tuotantosarja: PROFI MULTICUT
- Poran halkaisija: 5mm
- Työkalujen käyttosovellus: muovi
- Työkalujen käyttosovellus: yleispätevät
- Työkalujen käyttosovellus: puu
- Työkalujen käyttosovellus: metalli
- Työkalujen käyttosovellus: tiilimateriaalit
- Tilattavissa 7 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ALPEN-MAYKESTAG |
| Sähkötyökaluvarusteiden tyyppi | poranterä |
| Työkalujen käyttosovellus | metalli |
| Työkalujen käyttosovellus | muovi |
| Työkalujen käyttosovellus | puu |
| Työkalujen käyttosovellus | tiilimateriaalit |
| Työkalujen käyttosovellus | yleispätevät |
| Poran halkaisija | 5mm |
| Pituus | 0,1m |
| Materiaali | teräs |
| Kahvan pesän koot - mm | 6,3mm |
| Työosan pituus | 39mm |
| Poran halkaisija - tuuma | 3/16" |
| Kahvan pesän koot - tuuma | 1/4" |
| Kahvan laji | E6,3mm |
| Porien ominaisuudet | ei iskuporausta |
| Porien ominaisuudet | hiotut terät |
| Tuotantosarja | PROFI MULTICUT |
| Päätteen materiaali | volframikarbidi |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista