- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote





Valmistaja PROXXON Sähkötyökalun tyyppi porakone Versio kulma Pituus 270mm Virtalähteen jännite 230V AC Suurin teho 100W Tuotantosarja LWB/E Pyörimisnopeus 3000...15000kiertoa/min Tuotteen... Lue lisää
230,27 €(Sis.alv)
183,48 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PR28492
- Paino: 1.73 kg
- Valmistaja: PROXXON
- Pituus: 270mm
- Tuotantosarja: LWB/E
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Versio: kulmainen
- Pyörimisnopeus: 3000...15000kiertoa/min
- Suurin teho: 100W
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | PROXXON |
| Sähkötyökalun tyyppi | porakone |
| Versio | kulma |
| Pituus | 270mm |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Suurin teho | 100W |
| Tuotantosarja | LWB/E |
| Pyörimisnopeus | 3000...15000kiertoa/min |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
