- ESD-työkalut ja tarvikkeet
- Hiomakoneet ja hiontatarvikkeet
- Juotostyökalut ja tarvikkeet
- Kemikaalit ja öljyt
- Teipit ja eristysnauhat
- Mittaus, testaus ja mittalaitteet
- Piirilevytarvikkeet
- Pinsetit ja atulat
- Puristus- ja irroitustyökalut
- Suurennuslasit ja tarvikkeet
- Sähköasentajan VDE työkalut
- Sähkötyökalut ja tarvikkeet
- Tinanpoistotyökalut
- Ultraäänipesurit
- Yleistyökalut
- Työpistetarvikkeet ja varastointi
- Henkilösuojaimet ja työturvallisuus
- Ionisaattorit
- Pientarvikkeet
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja COBA EUROPE Leveys 50mm Pituus 33m Materiaali vinyyli Väri punainen TST käyttösovellus lattioiden merkitsemiseen TST käyttösovellus sisäkäyttöön TST käyttösovellus... Lue lisää
17,17 €(Sis.alv)
13,68 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: COBA-TP030002
- Paino: 0.37 kg
- Leveys: 50mm
- Paksuus: 0,15mm
- Materiaali: vinyyli
- Valmistaja: COBA EUROPE
- Väri: punainen
- Pituus: 33m
- Tuotantosarja: COBAtape
- Versio: tarttuva
- Tilattavissa 25 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | COBA EUROPE |
| Leveys | 50mm |
| Pituus | 33m |
| Materiaali | vinyyli |
| Väri | punainen |
| TST käyttösovellus | lattioiden merkitsemiseen |
| TST käyttösovellus | sisäkäyttöön |
| TST käyttösovellus | viestintäreittien merkitsemiseen |
| Versio | tarttuva |
| Tuotantosarja | COBAtape |
| Paksuus | 0,15mm |
| Nauhan tyyppi | merkitsevä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €