
KYORITSU
VIRTALÄHDE
KEW8320
Tuotekoodi: KEW8320
261,02 €(Sis.alv)
207,98 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KYORITSU |
| Mittarin tyyppi | virtasilmukka |
| Mittaus | DC virta- |
| Mittaus | virtasilmukka 4-20mA |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Liitäntä | Bluetooth |
| Virran lähde | paristo LR6 AA 1,5V x4 |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | automaattinen sammuttaminen |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | HOLD toiminto (näytössä näkyvän lukeman tallentaminen) |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | ohjaussignaalin prosenttilukema |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | signaalin analoginen lähtö tallentimeen |
| Mitattavan johdon max. halkaisija | 6mm |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 20mA |
| DC sähkövirran mittauksen arvoalue | 100mA |
| Koot | 111x61x40mm |
| DC sähkövirran mittauksen tarkkuus | ±(1% + 5 digit) |
| Mittausmuisti | 192000 |
| Signaalilähtö | 0-21,49 mA (erottelukyky 0,01 mA, tarkkuus 0,2% + 5 lukua) |
| Signaalilähtö | 21-120 mA (erottelukyky 0,1 mA, tarkkuus 1% + 5 lukua) |
| Mittarin laji | pihtimäinen |
| Valaistus | kyllä |
| Paristo/ akku | paristo LR6 AA 1,5V x4 |
| Lisätoimitoja | valkoisella LED-diodilla varustettu taskulamppu |
| Toimintalämpötila | -10...50°C |
