
AIM-TTI
AC ADAPTERI
UAC-B
Tuotekoodi: UAC-B
50,27 €(Sis.alv)
40,06 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | AIM-TTI |
| Liittimet maalle | Euroopassa |
| Liittimet maalle | Iso-Britannia |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | korkea erottelukyky |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | korkea tarkkuus |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Lisätoimitoja | taajuuden mittari |
| Mittarin tyyppi | taajuus- |
| Mittaus | taajuus- |
| Mittaus | vaihe |
| Liitäntä | USB |
| Toimintalämpötila | 5...40°C |
| Koot | 260x88x235mm |
| Kanavien luku | 2 |
| Saastumisen taso | 2 |
| Taajuuden mittauksen arvoalue | 0,001...3000MHz |
| Yhteensopivat tuotteet | UAC-B |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
