
METREL
MITT.VARUST: ADAPTERI - 100X200X50MM
A 1199
Tuotekoodi: METR-A1199
830,93 €(Sis.alv)
662,09 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | METREL |
| Liitäntä | RS232 |
| Liitäntä | USB |
| Tiivistysluokka | IP42 |
| Ulkomitat | 230x103x115mm |
| Yhteensopivuusnormi | CAT III 600V |
| Yhteensopivuusnormi | EN 61010 |
| Mittarin tyyppi | sähköjärjestelmän mittari |
| Valaistus | kyllä |
| Näytön tyyppi | LCD |
| Mittausjännite | 100V |
| Mittausjännite | 250V |
| Mittausjännite | 500V |
| Mittausjännite | 1kV |
| eristeen resistanssin mittausalue | 0,017...199,9Mohm |
| eristeen resistanssin mittausalue | 999Mohm |
| Saastumisen taso | 2 |
| Eristeen resistanssin mittaustarkkuus | ±(2% + 3digit) |
| Massa pariston kanssa | 1,32kg |
| Mittausmuisti | 500 |
| Mittaus | eristysresistanssi |
| Mittaus | jatkuvuus |
| Mittaus | maadoitusresistanssi- |
| Mittaus | vaihejärjestys |
| Mittaus | vuotovirta |
| Paristo/ akku | akku Ni-MH AA 1,2V x6 |
| Virran lähde | akku Ni-MH AA 1,2V x6 |
